пиломатериалы, доска обрезная, доска для опалубки, заборы деревянные, щиты строительные, имитация бруса, доска пола, блокхаус, деревянная вагонка, дрова, садовая мебель пиломатериалы, доска, брус, щиты строительные, дрова, деревянная вагонка, ступени, подоконники, двери деревянные, мебельные фасады
об изделиях и продукции из натурального дерева
время работы: 10:00 - 18:00 (сбт - до 16:00, вск - выходной)
пиломатериалы, вагонка деревянная, заборы, беседки, двери, лестницы, деревянные окна
19-11-2017

Опустелювання загрожує 5 областям України

опустелюванняСьогодні – Всесвітній день боротьби із опустелюванням та посухами.

За даними Генасамблеї ООН, нині майже третина планети – під загрозою висихання, понад мільярд людей можуть опинитись у пустелі. Щороку цього дня у багатьох країнах світу проводять заходи під гаслом «Збережи землю й воду – забезпеч спільне майбутнє».

Україна зустріла загрозу опустелювання років 40 тому, коли в південних областях подекуди зафіксували піщані бурі, почала зникати флора і фауна, а відтак – виїхали люди. Зараз там – пісок.


Олешківські піски – понад 150 тисяч гектарів: 30 км із заходу на схід та 150 км із півночі на південь. Розташовані на Лівобережжі Херсонщини, визнані однією з найбільших пустель в Європі. Хоча пустелею їх назвати важко, скоріше, це напівпустеля.

Турист Віктор вражений безкрайніми пісками: «Піски, бархани (місцеві їх називають кучугурами), це найбільше вразило. Ми з’їхали з дороги, проїхали може метрів 200-500 і потрапили у справжню пустелю. Дуже важко було. Якщо трасою автівка швидко їде, а там — їдеш на тій самій швидкості, але вона повзе».

В утворенні пустелі винні люди?

Українські бархани (так ще називають напівпустелю) поки не розростаються в розмірі. Навколо території посадили ліс (до речі, найбільший штучний лісовий масив у Європі). Втім перший заступник голови Всеукраїнської екологічної ліги Тетяна Тимочко бачить в регіоні загрозу опустелювання.

пустеля«Засушення земель в Херсонській області відбувається внаслідок господарської діяльності. Територія зрошувалась з водосховища річки Колончак, в яку скидають підприємства Криворізького басейну свої води з підвищеним рівнем солей. Відбувається процес засолення ґрунтів, який переростає в процес опустелювання», – каже Тетяна Тимочко.

У приховуванні об’єктивної інформації щодо засоленості ґрунтів Тетяна Тимочко звинувачує владу. «Наші чиновники люблять скидати все або на світову кризу, або на парниковий ефект в масштабі всього світу. Але це наслідки господарської діяльності, в тому числі. Державні установи не хочуть цього визнати. Треба весь час промивати Колончак, тобто зменшити рівень засоленості. На це не хоче витрачати гроші підприємства Кривбасу».

Утворенню пустелі в Україні могли б запобігти послідовні дії центральної влади, зазначають екологи. Нині екологічними питаннями опікуються надто різні структури. Підприємства, які зрошують землю, відповідальності за стан ґрунту не несуть. Це, залежно від ситуації, парафія Міністерства охорони навколишнього середовища, Мінагрополітики чи Міністерства з надзвичайних ситуацій.

Як запобігти засушенню земель

У Міністерстві з охорони навколишнього природного середовища наголошують: загроза опустелювання в Україні існує не лише в Херсонській області. Тенденцію засушення зафіксували також в Одеській, Миколаївській, Запорізькій та на півдні Донецької області.

Чиновники впевнені, причиною цього – потепління та парниковий ефект, каже заступник директора департаменту атмосферного повітря та моніторингу міністерства Микола Кудін: «Зменшити викиди парникових газів. Для цього треба розробляти та застосовувати передові технології. Україна підписала більше десятка меморандумів з японськими компаніями, які будуть сприяти впровадженню екологічно-безпечних технологій, які призведуть до зменшення викидів парникових газів».

Міністерство охорони навколишнього середовища розробило національний план заходів з пом’якшення наслідків зміни клімату. Він нині перебуває на стадії затвердження у міністерствах. Та чи стане фінансування цього плану пріоритетним для українського уряду, у Мінохорони навколишнього середовища сумніваються.

www.radiosvoboda.org 

ДОСКА ОБЪЯВЛЕНИЙ
Заказать и купить пиломатериалы в Киеве
Длина пиломатериалов: 4.0, 4.5 и 6.0м. Строганние, огнебиозвщита. Возможность заказа  нестандартных сечений - здесь
Щиты строительные неокрашенные 2.0х2.0м
 На предприятии в наличии  более 400 штук щитов и столбов к ним. Описание и фотографии строительных щитов - здесь
Установка деревянных заборов и ограждений.
Более 20 видов декоративных деревянных заборов на любой вкус. Возможность выбора конструкции - здесь
Дрова дубовые колотые и резанные.
Минимальный заказ - 4 скл.метра. Возможна доставка и складирование. Цены на дрова дубовые - здесь
пиломатериалы, доска, имитация бруса, фальшбрус


С началом нового строительного сезона 2017
Цены на пиломатериалы, дрова, заборы и стр.щиты исправлены и актуальны. https://t.co/qcJlRUycOA
Просим "звонящих" перед звонком к нам внимательно прочитать описание изделия и товаров. Уважайте чужое время, экономьте свои деньги.
030707 Пиломатериалы обрезные для стропильной системы крыши. http://t.co/pXvPQIBVUg
030206 Столешница - подоконник из клеенного отборного массива ясеня. http://t.co/CmrlkRSMG7
Стул-стремянка. Изготовлена партия в 20 шт. Базовые цвета: бесцветный, орех, темный орех, вишня, "венге". http://t.co/lNUUu5CHpP
Продаем дрова колотые граб. Цены здесь: http://t.co/VaZOEGS04I Дрова колотые граб фото: http://t.co/EtfahyIgti
Дрова дубовые колотые. Цена здесь http://t.co/VaZOEGS04I http://t.co/l0ndrWhF22
122007н Пиломатериалы обрезные сухие строганные: доска сухая обрезная строганная, брус сухой строганный. Заказ готов. http://t.co/NmkVf0JoL8
010305н Пиломатериалы обрезные: доска обрезная, брус. Заказ готов. http://t.co/AQn6EORh43
010405н Фальшбрус (короба декоративные) http://t.co/4uEG9bO1a7
010207н Подоконники деревянные из сосны б/с. http://t.co/0dxSlmVegC

купить пиломатериалы в Киеве, цена

Пиломатериалы в Киеве
© zaNOza (содержание портала имеет исключительно информационный характер и не является публичной офертой)