пиломатериалы, доска обрезная, доска для опалубки, заборы деревянные, щиты строительные, имитация бруса, доска пола, блокхаус, деревянная вагонка, дрова, садовая мебель пиломатериалы, доска, брус, щиты строительные, дрова, деревянная вагонка, ступени, подоконники, двери деревянные, мебельные фасады
об изделиях и продукции из натурального дерева
время работы: 10:00 - 18:00 (сбт - до 16:00, вск - выходной)
пиломатериалы, вагонка деревянная, заборы, беседки, двери, лестницы, деревянные окна
20-11-2017

Кабінет міністрів розпочав кампанію з переходу країни на використання альтернативних видів палива

топливные брикетыПіонером у цій сфері стала Сумська область, губернатор якої Микола Лаврик представив учора на розширеному засіданні уряду проект використання для опалювання пресованої деревної стружки. Пропозиція губернатора знайшла підтримку у прем\'єра Юлії Тимошенко і, швидше за все, буде схвалена на наступному засіданні Кабінету міністрів.

29 січня прем'єр-міністр Юлія Тимошенко провела перше розширене засідання уряду, присвячене переходу країни на використання альтернативних видів палива. Зразки одного з них — пресованої деревної стружки у вигляді брикетів циліндрової форми — було виставлено на загальний огляд прямо на столі, за яким сиділа Тимошенко, пише "КоммерсантЪ-Украина".


Це засідання присвячене поданню головою Сумської обласної державної адміністрації Миколою Лавриком масштабного проекту з організації виробництва й використання місцевих поновлюваних видів палива у Сумській області на 2009-2015 роки, — оголосила прем'єр. Вона відразу ж уточнила, що під альтернативними видами палива в даному випадку слід розуміти відходи деревообробного виробництва й солому.

Більшість учасників засідання не виявили цікавості до проекту Миколи Лаврика. Так, під час його виступу перший заступник глави секретаріату президента Олександр Шлапак олівцем правив законопроект про внесення змін до держбюджету, а міністр культури Василь Вовкун вивчав документ "Обґрунтування створення нового навчального закладу Київська консерваторія музики й танцю".

Де й по чому керівництво Сумської області збирається купувати устаткування для виробництва паливних брикетів, а також твердопаливні казани для спалювання цієї продукції, пан Лаврик не розповів. Він лише повідомив суму, необхідну області для реалізації проекту, — 1 млрд 228 млн грн. Як аргументи на користь свого проекту губернатор назвав те, що "наявні в області ресурси альтернативних видів палива можуть замінити понад 300 млн кубометрів природного газу, що означає щорічну економію понад 302 млн грн". Ще одна перевага проекту, за словами Миколи Лаврика, — створення 2500 нових робочих місць за рахунок залучення сільського населення до заготівлі сировини для виробництва паливних брикетів.

дрова"Думаю, що підтримка уряду буде максимально можливою", — вислухавши голову Сумської облдержадміністрації, пообіцяла Юлія Тимошенко. Вона була єдиною, хто виявляв активну цікавість до обговорюваної теми. Час від часу прем'єр вносила уточнення й пояснювала нюанси використання альтернативних видів палива.

"Спалювати солому в тюках зручніше й до того ж дешевше, ніж ту ж солому, але в брикетах", — зі знанням справи заявила глава уряду. Проте були й ті, хто скептично поставився до пропозиції Миколи Лаврика: наприклад, представники Мінфіну — відомства, відповідального за надання коштів.

"Ми прагматичні й цинічні люди і без цифр нічого сказати не можемо", — сказав перший заступник міністра фінансів Ігор Уманський.

"А я б хотіла, щоб ви були не тільки розумними й красивими, але ще й ефективними", — парирувала пані Тимошенко. Що б не говорили скептики, Юлія Тимошенко не ставила під сумнів необхідність реалізації проекту. "Питання надзвичайно важливе і стратегічне. Проект має загальнонаціональне значення", — раз по раз повторювала вона.

Ухвала Кабміну про реалізацію в Сумській області пілотного проекту з організації виробництва й використання місцевих поновлюваних видів палива прем'єр планує прийняти на наступному засіданні уряду. Серед іншого цей документ передбачатиме пільгове оподаткування протягом десяти років для підприємств, альтернативних джерел енергії, що займаються розвитком.

Крім того, Кабмін ініціює введення двопроцентної надбавки на реалізацію нафтопродуктів і газу. Ці засоби, за словами прем'єра, буде направлено до стабілізаційного фонду для здешевлення вартості кредитів на впровадження технологій енергозбереження й використання альтернативних видів палива.

newsru.ua

ДОСКА ОБЪЯВЛЕНИЙ
Заказать и купить пиломатериалы в Киеве
Длина пиломатериалов: 4.0, 4.5 и 6.0м. Строганние, огнебиозвщита. Возможность заказа  нестандартных сечений - здесь
Щиты строительные неокрашенные 2.0х2.0м
 На предприятии в наличии  более 400 штук щитов и столбов к ним. Описание и фотографии строительных щитов - здесь
Установка деревянных заборов и ограждений.
Более 20 видов декоративных деревянных заборов на любой вкус. Возможность выбора конструкции - здесь
Дрова дубовые колотые и резанные.
Минимальный заказ - 4 скл.метра. Возможна доставка и складирование. Цены на дрова дубовые - здесь
пиломатериалы, доска, имитация бруса, фальшбрус


С началом нового строительного сезона 2017
Цены на пиломатериалы, дрова, заборы и стр.щиты исправлены и актуальны. https://t.co/qcJlRUycOA
Просим "звонящих" перед звонком к нам внимательно прочитать описание изделия и товаров. Уважайте чужое время, экономьте свои деньги.
030707 Пиломатериалы обрезные для стропильной системы крыши. http://t.co/pXvPQIBVUg
030206 Столешница - подоконник из клеенного отборного массива ясеня. http://t.co/CmrlkRSMG7
Стул-стремянка. Изготовлена партия в 20 шт. Базовые цвета: бесцветный, орех, темный орех, вишня, "венге". http://t.co/lNUUu5CHpP
Продаем дрова колотые граб. Цены здесь: http://t.co/VaZOEGS04I Дрова колотые граб фото: http://t.co/EtfahyIgti
Дрова дубовые колотые. Цена здесь http://t.co/VaZOEGS04I http://t.co/l0ndrWhF22
122007н Пиломатериалы обрезные сухие строганные: доска сухая обрезная строганная, брус сухой строганный. Заказ готов. http://t.co/NmkVf0JoL8
010305н Пиломатериалы обрезные: доска обрезная, брус. Заказ готов. http://t.co/AQn6EORh43
010405н Фальшбрус (короба декоративные) http://t.co/4uEG9bO1a7
010207н Подоконники деревянные из сосны б/с. http://t.co/0dxSlmVegC

купить пиломатериалы в Киеве, цена

Пиломатериалы в Киеве
© zaNOza (содержание портала имеет исключительно информационный характер и не является публичной офертой)