пиломатериалы, доска обрезная, доска для опалубки, заборы деревянные, щиты строительные, имитация бруса, доска пола, блокхаус, деревянная вагонка, дрова, садовая мебель пиломатериалы, доска, брус, щиты строительные, дрова, деревянная вагонка, ступени, подоконники, двери деревянные, мебельные фасады
об изделиях и продукции из натурального дерева
время работы: 10:00 - 18:00 (сбт - до 16:00, вск - выходной)
пиломатериалы, вагонка деревянная, заборы, беседки, двери, лестницы, деревянные окна
21-11-2017

Кабмін обмежив вирубку лісів у Карпатах

пиломатериалы, доска обрезная, вагонка27 жовтня 2008Кабінет міністрів прийняв постанову, якою встановлюються спеціальні умови вирубки лісів у Карпатах, пише Коммерсантъ- Украина в статті Кабмін вирішив зарити сокиру.

Як зазначає КоммерсантЪ-Украина , дана постанова істотно обмежує площу  гірських ділянок лісу, що вирубуються. У Держкомітеті з лісового господарства не приховують, що поява даного документу продиктована наслідками липневого паводку в західних районах країни, коли однією з причин повені називали несанкціоновану вирубку лісів. Водночас екологи думають, що вжитих заходів недостатньо й вирубка лісів у Карпатах взагалі повинна бути заборонена.

Текст прийнятої  урядом постанови №929 Правила вирубки головного користування в гірських лісах Карпат, що набуде чинності  з 1 січня 2009 року, говорить, що суцільна вирубка й площа  ділянок, що вирубуються, у Карпатах будуть істотно обмежені, а положення загальних правил вирубки головного користування в лісах України, що дозволяють широку системну вирубку, не будуть поширюватися на ліси в Закарпатській, Івано-Франківській, Львівській і Чернівецькій областях.

Зокрема , якщо за діючими в Україні правилами, дозволена вирубка до 40-50% дерев на 1 га лісу, то для карпатських лісів цей показник буде становити не більше 30%. Відповідно до нового документу, у випадку здійснення суцільної вирубки ширина лісосіки не повинна перевищувати 50 м.

При цьому кінцева вирубка може проводитися тільки при наявності життєздатного молодняку, кількість якого на 1 га повинна становити в дубових лісах - не менше 10 тис. штук, букових - 15 тис., хвойних- 12 тис. У букових та ялівцевих лісах молодняк повинен досягати висоти 1,5 м. Варто зазначити, що правила вирубки головного користування для лісів України допускають ширину просіки до 250 м., а висота молодняку в букових і ялівцевих лісах повинна становити не менше 0,5 м.

Нагадаємо, що саме вирубку лісів називали екологи головною причиною літньої повені на Прикарпатті. У результаті проливних дощів у західних регіонах країни тоді загинуло, за попередніми даними, 30 осіб, виявилися затопленими десятки тисяч житлових будинків.

За матерiалами  КоммерсантЪ-Украина

ДОСКА ОБЪЯВЛЕНИЙ
Заказать и купить пиломатериалы в Киеве
Длина пиломатериалов: 4.0, 4.5 и 6.0м. Строганние, огнебиозвщита. Возможность заказа  нестандартных сечений - здесь
Щиты строительные неокрашенные 2.0х2.0м
 На предприятии в наличии  более 400 штук щитов и столбов к ним. Описание и фотографии строительных щитов - здесь
Установка деревянных заборов и ограждений.
Более 20 видов декоративных деревянных заборов на любой вкус. Возможность выбора конструкции - здесь
Дрова дубовые колотые и резанные.
Минимальный заказ - 4 скл.метра. Возможна доставка и складирование. Цены на дрова дубовые - здесь
пиломатериалы, доска, имитация бруса, фальшбрус


С началом нового строительного сезона 2017
Цены на пиломатериалы, дрова, заборы и стр.щиты исправлены и актуальны. https://t.co/qcJlRUycOA
Просим "звонящих" перед звонком к нам внимательно прочитать описание изделия и товаров. Уважайте чужое время, экономьте свои деньги.
030707 Пиломатериалы обрезные для стропильной системы крыши. http://t.co/pXvPQIBVUg
030206 Столешница - подоконник из клеенного отборного массива ясеня. http://t.co/CmrlkRSMG7
Стул-стремянка. Изготовлена партия в 20 шт. Базовые цвета: бесцветный, орех, темный орех, вишня, "венге". http://t.co/lNUUu5CHpP
Продаем дрова колотые граб. Цены здесь: http://t.co/VaZOEGS04I Дрова колотые граб фото: http://t.co/EtfahyIgti
Дрова дубовые колотые. Цена здесь http://t.co/VaZOEGS04I http://t.co/l0ndrWhF22
122007н Пиломатериалы обрезные сухие строганные: доска сухая обрезная строганная, брус сухой строганный. Заказ готов. http://t.co/NmkVf0JoL8
010305н Пиломатериалы обрезные: доска обрезная, брус. Заказ готов. http://t.co/AQn6EORh43
010405н Фальшбрус (короба декоративные) http://t.co/4uEG9bO1a7
010207н Подоконники деревянные из сосны б/с. http://t.co/0dxSlmVegC

купить пиломатериалы в Киеве, цена

Пиломатериалы в Киеве
© zaNOza (содержание портала имеет исключительно информационный характер и не является публичной офертой)